Uždaryti

Individualių procedūrų vakaras Kaune

Data: 2015-11-19, 18:30
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Medžiai numetė lapus, iki Kalėdų dar toli - prasidėjo pats liūdniausias, niūriausias metas, kai visi aplink pikti, mieguisti, kai įprasti džiaugsmai nebedžiugina. Net šokoladas... Pagaliau kiek gi galima valgyti tą šokoladą?.. Gal metas prisiminti seną, gerą, laiko patikrintą priemonę? Pirtį, žinoma! Tačiau ne bet kokią, o tokią, kur gautumėte 100% dėmesio ir malonumo. 

Kviečiame į individualių procedūrų vakarą Kaune, puikioje, komfortiškoje, specialiai tam pritaikytoje Perkūnijos pirtyje!

Ką jūs gausite?

  • Švelnų garą, malonią aplinką.
  • Asmeninį dėmesį nuo A iki Z.
  • Specialiai Jums pritaikytą asmeninę pirties procedūrą, į kurią įeis kūno šveitimas, vanojimas, atpalaiduojantis masažas su kūną puoselėjančiomis priemonėmis.
  • Pažintį su žmonėmis, kurie mėgsta ir išmano pirtį.

Kas atliks procedūras?

Akademiją bebaigiantys studentai, „be 5 minučių profesionalūs pirtininkai“. Jiems šis vakaras - galimybė gauti privalomą įskaitą ir pademonstruoti tai, ko jie mokėsi 2 ar 3 metus. Būkite tikri - stengsis!

Studentų darbą prižiūrės ir koordinuos LPA dėstytoja, „laumių pirčių“ organizatorė Birutė Masiliauskienė.  Taigi procedūrose gali būti šiek tiek „akademiškumo“, šiek tiek „laumiškumo“, šiek tiek - taip, kaip kiekvienam norėsis. Pagaliau juk vakaras - asmeninių procedūrų, taigi norėkite ir pageidaukite į sveikatą!

Kas dėsto

Birutė Masiliauskienė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

Užduokite klausimą

Prisijunkite ir klauskite pirties žinovų ir pirtininkų.

Renginiai

Šeimos pirtininko studijos: Augalų naudojimo pirtyje pagrindai

2021-03-08
Liko 5 vietos
Lietuviškoje pirtyje naudojama daug įvairių augalų. Kviečiame apie tai sužinoti daugiau!

Pirties kultūros kursas II. Lietuviška pirtis

2021-03-11
Liko 15 vietų
Vebinaras
Ir vėl prausiamės virtualiai. Kokia yra tikra lietuviška pirtis?

Šeimos pirtininko studijos: Kūno reakcija į šilumą

2021-03-15
Liko 24 vietos
vebinaras
Svarbiausias pirtyje veikiantis faktorius - šiluma. Kaip mūsų kūnas į ją reaguoja? Kokią naudą atneša pirtis, o kam ir kada joje reikėtų elgtis atsargiai?

Pirties kultūros kursas III: Šiuolaikinė pirties kultūra

2021-03-18
Liko 14 vietų
Veninaras
Šiuolaikinė pirties kultūra įvairiose šalyse: hamamas (2 tipai), Šiaurės Europa( Suomijos, Rusija, Estija), Azija (Japonija, Korėja), Amerika (temeskalis, inipi, swtitz), Europa (aufguss).

Šeimos pirtininko studijos: Vanojimo pagrindai

2021-03-29
Liko 29 vietos
Vanojimas - įdomiausia ir patraukliausia lietuviškos pirties technika. Šiame seminare susipažinsime su šios technikos teoriniais pagrindais.