Uždaryti

Šeimos pirtininko studijos Kaune. Pirties SPA

Data: 2024-03-07, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija


Dalyvauja 4 asmenys. Liko 4 vietos. Registracija į renginį skyrelyje Mano veikla page

Pati pirminė ir tikroji pirties funkcija nuo pačių seniausių laikų buvo higieninė: nuprausti ir nušveisti sušildytą odą. Ir nors dabar daugelis pirtyje ieško visų pirma malonumo ir atsipalaidavimo, prausimasis tebėra labai svarbus pirties tikslas. Juo labiau, kad teisingai atlikta ši procedūra ne tik labai naudinga, bet ir iš tiesų maloni. O moterų pirtį apskritai lengviau įsivaizduoti be vantų nei be pačių įvairiausių grožio procedūrų. Kurios, žinoma, prasideda nuo to, kad odą reikia sušildyti ir nuprausti.

Šiame seminare susipažinsite su odos sandara bei svarbiausiomis jos funkcijomis, sužinosite, kaip ji reaguoja į tai, kas vyksta pirtyje, bei pasimokysite teisingai ją prausti ir šveisti. 

Mokysimės pasigaminti paprastas, bet veiksmingas natūralias odos šveitimo priemones. Ir, žinoma, mokysimės jas maloniai ir teisingai naudoti pirtyje.

KŪNO ŠVEITIMAS PIRTYJE. PIRTIS.LT.

Numatoma seminaro trukmė - apie 4-5 val.

Lapių pirtis Hamamas

Seminaras vyks Kauno raj. naujoje Lapių pirtyje.

Tema

  • Odos šveitimas pirtyje

    Praktinė tema, kurioje mokoma šių dalykų:

    • Masažo garinėje ypatumai,
    • Kūno šveitimas ir trynimas 

Kas dėsto

 Birutė

Birutė Masiliauskienė

Kas gali dalyvauti

Dalyvauti kviečiami turintys „Pirtininko darbo įvado“ temos įskaitą bei neturintys „Kūno šveitimas pirtyje“ temos įskaitos.

Kaina

80€. Registruojantis mokamas 20€ avansas, kita suma - vietoje. 100% avanso galima sumokėti taškais. PMK nariai gauna 20 taškų (5€ nuolaidą). 

Registracija

Registruodamiesi turite prisijungti prie Pirtis.lt ir registruotis savo veiklos zonoje.

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“