Uždaryti

Šeimos pirtininko studijos Kaune. Lengvas vanojimas

Data: 2024-02-21, 18:00
Organizatorius : Lietuviškos pirties akademija

Tęsiame šeimos pirtininko studijas. Šis susitikimas skirtas  tiems, kas jau turi Pirtininko darbo įvado temą ir nori toliau studijuoti ir išmokti profesionaliai vanoti.  Tad kviečiame žengti pirmą žingsnį - efektyvių esminių vanojimo technikų seminarą.

Lengvas vanojimas
Kad vanojimas būtų efektyvus, reikia pasimokyti.

Tam, kad pirtyje dirbti būtų nesunku ir smagu, pirtininkas neturi būti stipruolis galiūnas - jis privalo išmokti dirbti efektyviai ir ergonomiškai, gerai valdyti garą ir sąmoningai naudoti turimas technikas. 

Seminaro turinys

Efektyvios vanojimo technikos

Seminare individualia tvarka išmoksite:

 • efektyviai nuleisti garą ir sušildyti svarbias kūno vietas
 • vienu mostu paliesti kūną du kartus
 • švelniai vanoti ir grubiomis vantomis
 • sąmoningai valdyti vanojimo poveikį žmogui
 • paversti vanojimą komunikacijos priemone
 • Išmoksite pagrindinius efektyvius vanojimo judesius

Po seminaro jums bus įskaityta praktinė tema „Lengvas vanojimas“ ir taps prieinama papildoma studijų medžiaga. Žengsite dar vieną svarbų žingsnį į pirties meistriškumą.

Seminaro pirtis

Seminaras vyks Lapėse (Kauno raj.), visiškai naujoje įdmioje pirtyje, kuri jau pati savaime verta dėmesio - visų pirma dėl unikalios konstrukcijos autorinės termosinės krosnelės. Garinėje patogūs platūs plautai, o priepirtyje - didelė jauki poilsio erdvė. Švelnių procedūrų mėgėjams - ypač retai lietuviškose pirtyse sutinkama hamamo patalpa, kurią galima naudoti ir kai prausyklą. 

 Garine Krosnis Poilsio patalpa

Tema

 • Lengvas vanojimas

  Relaksacinio vanojimo mokymas
  lengvo vanojimo mokymas

  Šio užsiėmimo tikslas – išmokyti studentą taisyklingų vanojimo pagrindų: saugiai ir tolygiai įšildyti kliento kūną ir palaipsniui jį atvėsinti, kad jis galėtų saugiai bei ramiai savarankiškai, be pirtininko priežiūros palikti  garinę. Toks vanojimas gali būti atliekamas ir kaip pilnavertė pirties procedūra tais atvejais kai klientas pavargęs ir nori pailsėti, atsipalaiduoti. Seminaro metu mokome lengvai išvanoti nugarinę kūno pusę atliekant pagrindinius (bazinius) judesius. Šis seminaras skirtas nedidelei grupei žmonių. Grupės dydis priklauso nuo dėstytojo ir pirties, tačiau negali viršyti 6 žmonių.

  Ši tema turi papildomos informacijos, kuri matoma prisijungusiems naudotojams.

Kas dėsto


Birutė

Pirtininkė Birutė Masiliauskienė

uždaryti

Pastabos administratoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“